SUPA24
Ostatné
Ostatné
Ostatné
583 000 €
(5 949 € / m²)
Predaj
2+1
98 m²

miestnosti2+1
plocha98 m²
kúpeľne2+
výťahÁno
parkovanieÁno
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

Stunning Sea View Apartments in Dubai Islands With a 50/50 Payment Plan
This exclusive residential development is located in the heart of the newly re...

Podlažie:
2. podlažie z 14
Vek ponuky: 164dní
Aktualizované: 2dní

Lokalita

Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

Tekce Real Estate

TEKCE REAL ESTATE