Výpis ponúk
12
12
12
252 926 €
(348 € / m²)
Predaj
1+1
727 m²
3a شارع
Zobraziť na mape
Do obľúbených
Zdieľať
miestnosti
1+1
plocha
727 m²
kúpeľne
Preložiť do slovenčiny
Skyline Elegance | Modern 1-Bedroom | Ideal Investment
Introducing Equiti Home, a modern apartment nestled in the vibrant Al Furjan community of Duba...
Zobraziť celý popis
Parametre
Vygenerované z AI
Štítky sú automaticky generované umelou inteligenciou na základe fotografií a popisu nehnuteľnosti.
Prirodzené svetlo
Parametre
Vlastníctvo:
Typ vlastníctva určuje právny vzťah k nehnuteľnosti – osobné, družstevné alebo štátne/všeobecné.
Ostatné
Stav:
Aktuálny stav nehnuteľnosti z hľadiska rekonštrukcie - pred, po, alebo v priebehu rekonštrukcie.
Vek ponuky:
195dní
Aktualizované:
167dní
Nahlásiť inzerát
Lokalita
3a شارع
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.