SUPA24
Ostatné
Ostatné
Ostatné
449 000 €
(5 908 € / m²)
Predaj
1+1
76 m²

miestnosti1+1
plocha76 m²
kúpeľne2+
výťahNie
parkovanieÁno
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

Fully Furnished Apartments with Private Pools in Jumeirah Lake Towers
Jumeirah Lake Towers (JLT) is a vibrant and sought-after community in Dubai, kno...

Parametre

Vybavenie & vlastnosti

Vygenerované z AI

ZariadenýVýhľadOtvorený obývací priestorKuchynské spotrebičeVysoké stropyPo rekonštrukciiPrirodzené svetloModerný štýl

Podlažie:
15. podlažie z 60
Vek ponuky: 238dní
Aktualizované: 1dní

Lokalita

Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

Tekce Real Estate

TEKCE REAL ESTATE