Výpis ponúk
16
16
16
351 360 €
(415 € / m²)
Predaj
1+1
847 m²
شارع الإمارات
Zobraziť na mape
Do obľúbených
Zdieľať
miestnosti
1+1
plocha
847 m²
kúpeľne
2+
Preložiť do slovenčiny
Exclusive Urban Oasis | Modern 1-Bedroom | Dubai Land
Presenting a stunning 1-bedroom apartment in the highly sought-after Verdes by Haven, nestled w...
Zobraziť celý popis
Parametre
Parametre
Vlastníctvo:
Typ vlastníctva určuje právny vzťah k nehnuteľnosti – osobné, družstevné alebo štátne/všeobecné.
Ostatné
Stav:
Aktuálny stav nehnuteľnosti z hľadiska rekonštrukcie - pred, po, alebo v priebehu rekonštrukcie.
Vek ponuky:
314dní
Aktualizované:
313dní
Nahlásiť inzerát
Lokalita
شارع الإمارات
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.