SUPA24
Ostatné
Ostatné
Ostatné
195 000 €
(3 824 € / m²)
Predaj
Atypický
51 m²
شارع توليب

miestnostiAtypický
plocha51 m²
kúpeľne1
výťahÁno
parkovanieÁno
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

Luxury Apartments with Advantageous Prices in Dubai Jumeirah Village Triangle
The apartments are located in a project consisting of 196 units in Jumei...

zariadený
Vek ponuky: 318dní
Aktualizované: 318dní

Lokalita

شارع توليب
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

Tekce Real Estate

TEKCE REAL ESTATE