SUPA24
Ostatné
Ostatné
Ostatné
156 000 €
(4 588 € / m²)
Predaj
Atypický
34 m²
شارع 15

miestnostiAtypický
plocha34 m²
kúpeľne1
výťahNie
parkovanieÁno
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

Fully Furnished Apartments with Post-Handover Payment Plans in Dubailand
Dubailand Residence Complex (DLRC) is a dynamic, family-friendly community si...

zariadený
Vek ponuky: 319dní
Aktualizované: 319dní

Lokalita

شارع 15
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

Tekce Real Estate

TEKCE REAL ESTATE