SUPA24
Ostatné
Ostatné
Ostatné
337 000 €
(6 740 € / m²)
Predaj
1+1
50 m²

miestnosti1+1
plocha50 m²
kúpeľne2+
výťahÁno
parkovanieÁno
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

Beachfront Apartments with Flexible Payment Plan on Siniyah Island
Siniyah Island is a stunning natural gem located just off the coast of Umm Al Quwa...

Podlažie:
5. podlažie z 9
Vek ponuky: 342dní
Aktualizované: 1dní

Lokalita

Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

Tekce Real Estate

TEKCE REAL ESTATE