SUPA24
Obývačka
Obývačka
Obývačka
260 500 €
(3 888 € / m²)
Predaj
2+1
67 m²
Zone C

miestnosti2+1
plocha67 m²
kúpeľne1
výťahÁno
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

Trustway Properties is proud to present Sola Residences by OCTA — a contemporary residential development offering studios to 3-bedroom apartments in t...

Ostatné
Vek ponuky: 363dní
Aktualizované: 35dní

Lokalita

Zone C
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

TrustWay Properties