SUPA24
Ostatné
Ostatné
Ostatné
318 000 €
(6 766 € / m²)
Predaj
1+1
47 m²

miestnosti1+1
plocha47 m²
kúpeľne2+
výťahNie
parkovanieÁno
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

Modern Waterfront Apartments with Installments on Siniyah Island
​Siniyah Island, located off the coast of Umm Al Quwain in the United Arab Emirates,...

Podlažie:
1. podlažie z 9
Vek ponuky: 409dní
Aktualizované: 5dní

Lokalita

Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

Tekce Real Estate

TEKCE REAL ESTATE