Výpis ponúk
15
15
15
249 000 €
(2 621 € / m²)
Predaj
5+kk
95 m²
Valladolid
Zobraziť na mape
Do obľúbených
Zdieľať
miestnosti
5+kk
plocha
95 m²
kúpeľne
Preložiť do slovenčiny
Objekt se nachází v blízkosti ulice Paseo Zorrilla, pouhých 5 minut od centra města Valladolid.
Remax Pisuerga od roku 1998 ve Valladolidu představuj...
Zobraziť celý popis
Parametre
Vybavenie & vlastnosti
Výťah
Vygenerované z AI
Štítky sú automaticky generované umelou inteligenciou na základe fotografií a popisu nehnuteľnosti.
Podlažie
Prirodzené svetlo
Nutná rekonštrukcia
Parametre
Vlastníctvo:
Typ vlastníctva určuje právny vzťah k nehnuteľnosti – osobné, družstevné alebo štátne/všeobecné.
Osobné
Stav:
Aktuálny stav nehnuteľnosti z hľadiska rekonštrukcie - pred, po, alebo v priebehu rekonštrukcie.
Vek ponuky:
76dní
Aktualizované:
5dní