SUPA24
Ostatné
Ostatné
Ostatné
269 000 €
(3 128 € / m²)
Predaj
3+1
86 m²
la Duquesa, Torremolinos

miestnosti3+1
plocha86 m²
kúpeľne2+
výťahNie
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

PLEASENT AND SUNNY TOP floor aparment for Sale in La Duquesa, Manilva, with 3 bedrooms and 2 bathrooms ready to move in. Property has a fully fitted...

Parametre

Vybavenie & vlastnosti

Vygenerované z AI

TerasaVýhľadPodlažieOtvorený obývací priestorVaňaSprchovací kútKuchynské spotrebičeDrevená podlahaVysoké stropyPo rekonštrukciiPrirodzené svetloModerný štýlZariadený

Ostatné
Vek ponuky: 64dní
Aktualizované: 55dní

Lokalita

la Duquesa, Torremolinos
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

Enova Estates S.L.

Björn Ingbrant, Enova Estates SL