SUPA24
Ostatné
Ostatné
Ostatné
285 000 €
(3 701 € / m²)
Predaj
2+1
77 m²
Puerta del Sol, Torre Pacheco

miestnosti2+1
plocha77 m²
kúpeľne2+
výťahNie
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

Exclusive New Build Apartments in Private Resort 4km from the beach A Luxury Residential Complex with 24 Hour Security Located in a prestigious priva...

Ostatné
Vek ponuky: 13dní
Aktualizované: 13dní

Lokalita

Puerta del Sol, Torre Pacheco
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

Your Overseas Home

Your Overseas Home