Výpis ponúk
15
15
15
310 000 €
(4 921 € / m²)
Predaj
2+kk
63 m²
Sevilla
Zobraziť na mape
Do obľúbených
Zdieľať
miestnosti
2+kk
plocha
63 m²
kúpeľne
Preložiť do slovenčiny
Bydlení v historickém centru Sevilly, vedle náměstí Plaza del Duque, co by kamenem dohodil od Setas de Sevilla?
Představujeme vám příležitost splnit ...
Zobraziť celý popis
Parametre
Vybavenie & vlastnosti
Výťah
Parametre
Vlastníctvo:
Typ vlastníctva určuje právny vzťah k nehnuteľnosti – osobné, družstevné alebo štátne/všeobecné.
Osobné
Stav:
Aktuálny stav nehnuteľnosti z hľadiska rekonštrukcie - pred, po, alebo v priebehu rekonštrukcie.
Vek ponuky:
296dní
Aktualizované:
9dní