SUPA24
Ostatné
Ostatné
Ostatné
559 000 €
(4 582 € / m²)
Predaj
3+1
122 m²
Polígono E, San Javier

miestnosti3+1
plocha122 m²
kúpeľne2+
výťahNie
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

Located in the charming town of San Javier, this residential offers a unique opportunity to enjoy life by the sea. With a total of 85 properties, it p...

Ostatné
Vek ponuky: 7dní
Aktualizované: 7dní

Lokalita

Polígono E, San Javier
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

Your Overseas Home

Your Overseas Home