SUPA24
Balkón; výhľad, dlažba
Balkón; výhľad
Terasa; výhľad
349 000 €
(5 915 € / m²)
Predaj
3+1
59 m²
Carrer Ramón y Cajal, Roses

miestnosti3+1
plocha59 m²
kúpeľne1
výťahÁno
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaÁno

Popis

​​​​Appartement moderne, expo Sud-ouest, 2ème ligne, parkingDécouvrez ce joyau de 59 m² entièrement rénové, idéalement situé en deuxième ligne de mer....

Parametre

Vybavenie & vlastnosti

Vygenerované z AI

TerasaVýhľadPo rekonštrukciiOtvorený obývací priestorSamostatné wc

zariadený
Vek ponuky: 66dní
Aktualizované: 23dní

Lokalita

Carrer Ramón y Cajal, Roses
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

N1 FRANCE ESPAGNE PRESTIGE IMMOBILIER