SUPA24
Ostatné
Ostatné
Ostatné
142 990 €
(1 833 € / m²)
Predaj
4+kk
78 m²
Oviedo

miestnosti4+kk
plocha78 m²
kúpeľne1
výťahNie
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

Byt ve čtvrtém patře, na prodej v Avenida Torrelavega, 13.

Skvělý byt se samostatnou vybavenou kuchyní, vstupem na zasklený balkon ideální jako místo...

Nezariadený
Vek ponuky: 50dní
Aktualizované: 8dní

Lokalita

Oviedo

Občianska vybavenosť

IBERO CASA Real Estate

Jiří Švancara MBA