SUPA24
Ostatné
Ostatné
Ostatné
479 000 €
(3 602 € / m²)
Predaj
2+1
133 m²
Ojén

miestnosti2+1
plocha133 m²
kúpeľne2+
výťahNie
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

Set within the prestigious Los Vinedos complex in La Mairena, this spacious, renovated two-bedroom apartment stands out for its generous proportions a...

Ostatné
Vek ponuky: 1dní
Aktualizované: 1dní

Lokalita

Ojén
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

G-Estate Smart Property Investment

Zslot Guba