Výpis ponúk
12
12
12
61 000 €
(884 € / m²)
Predaj
2+1
69 m²
Navarrés
Zobraziť na mape
Do obľúbených
Zdieľať
miestnosti
2+1
plocha
69 m²
kúpeľne
Preložiť do slovenčiny
Excellent opportunity to acquire this pleasant and bright apartment located at Calle La Fuente nº 27, in Navarrés (Valencia, Spain).
The property has...
Zobraziť celý popis
Parametre
Parametre
Vlastníctvo:
Typ vlastníctva určuje právny vzťah k nehnuteľnosti – osobné, družstevné alebo štátne/všeobecné.
Ostatné
Stav:
Aktuálny stav nehnuteľnosti z hľadiska rekonštrukcie - pred, po, alebo v priebehu rekonštrukcie.
Vek ponuky:
62dní
Aktualizované:
62dní
Nahlásiť inzerát
Lokalita
Navarrés
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.
Požiadať o presnú adresu
Zväčšiť mapu
Občianska vybavenosť
CENTURY 21 Liberty Home
Zobraziť telefón
Kontaktovať predajcu
CENTURY 21 Liberty Home
Zobraziť telefón
Kontaktovať predajcu