SUPA24
Dom a okolie; výhľad, prirodzené svetlo
Terasa; výhľad, prirodzené svetlo
Obývačka; prirodzené svetlo, moderný štýl, drevená podlaha
305 000 €
(2 607 € / m²)
Predaj
2+1
117 m²
Monforte del Cid

miestnosti2+1
plocha117 m²
kúpeľne2+
výťahNie
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

Luxury apartment in Font del Llop Golf Club Costa BlancaExclusive 117 m² apartment with 2 bedrooms, 2 bathrooms, terrace and private garden.Includes...

Ostatné
Vek ponuky: 164dní
Aktualizované: 59dní

Lokalita

Monforte del Cid
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

I-VEO SYNERGY

Admin I-VEO