SUPA24
Ostatné
Ostatné
Ostatné
375 000 €
(4 573 € / m²)
Predaj
2+1
82 m²
AVENIDA MIJAS DE, Mijas

miestnosti2+1
plocha82 m²
kúpeľne2+
výťahNie
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

Fuengirola, Apartment for sale of 82 Sq. Mt., New construction, Heating Individual heating system, Energetic class: A, placed at 2° on 5, composed by:...

Ostatné
Vek ponuky: 4dní
Aktualizované: 4dní

Lokalita

AVENIDA MIJAS DE, Mijas
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

Your Overseas Home

Your Overseas Home