Výpis ponúk
15
15
15
249 900 €
(1 785 € / m²)
Predaj
5+kk
140 m²
Mieres
Zobraziť na mape
Do obľúbených
Zdieľať
miestnosti
5+kk
plocha
140 m²
kúpeľne
Preložiť do slovenčiny
HONOSNÝ BYT, JEDEN Z TĚCH, KTERÉ UŽ NEEXISTUJÍ, V CENTRU MĚSTA MIERES.
Jsou domy, které se nedají srovnávat.
Tento byt není jen tak ledajaký: je to j...
Zobraziť celý popis
Parametre
Vybavenie & vlastnosti
Výťah
Vygenerované z AI
Štítky sú automaticky generované umelou inteligenciou na základe fotografií a popisu nehnuteľnosti.
Vysoké stropy
Drevené trámy
Parametre
Vlastníctvo:
Typ vlastníctva určuje právny vzťah k nehnuteľnosti – osobné, družstevné alebo štátne/všeobecné.
Osobné
Stav:
Aktuálny stav nehnuteľnosti z hľadiska rekonštrukcie - pred, po, alebo v priebehu rekonštrukcie.
Vek ponuky:
147dní
Aktualizované:
14dní