SUPA24
Ostatné
Ostatné
Ostatné
530 000 €
(6 625 € / m²)
Predaj
2+1
80 m²
Marbella

miestnosti2+1
plocha80 m²
kúpeľne1
výťahNie
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

Bathed in sunlight throughout the day, this charming apartment in Río Real features a south and west-facing terrace that invites warmth and brightness...

Ostatné
Vek ponuky: 1dní
Aktualizované: 1dní

Lokalita

Marbella
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

G-Estate Smart Property Investment

Zslot Guba