SUPA24
Ostatné
Ostatné
Ostatné
371 000 €
(5 621 € / m²)
Predaj
2+1
66 m²
Marbella

miestnosti2+1
plocha66 m²
kúpeľne1
výťahNie
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

Positioned just moments from the beach and the scenic Artola Dunes Nature Reserve, this inviting two-bedroom apartment in Cabopino-Artola offers a ble...

Ostatné
Vek ponuky: 1dní
Aktualizované: 1dní

Lokalita

Marbella
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

G-Estate Smart Property Investment

Zslot Guba