Výpis ponúk
24
24
24
545 000 €
(3 978 € / m²)
Predaj
2+1
137 m²
Calle Comercio, Marbella
Zobraziť na mape
Do obľúbených
Zdieľať
miestnosti
2+1
plocha
137 m²
kúpeľne
2+
Preložiť do slovenčiny
Luxurious Two-Bedroom Apartment with Sea and Marina Views | Puerto Banús, Marbella
This elegant two-bedroom, two-bathroom, refurbished apartment is p...
Vlastníctvo:
Typ vlastníctva určuje právny vzťah k nehnuteľnosti – osobné, družstevné alebo štátne/všeobecné.
Ostatné
Stav:
Aktuálny stav nehnuteľnosti z hľadiska rekonštrukcie - pred, po, alebo v priebehu rekonštrukcie.
Vek ponuky:
1dní
Aktualizované:
1dní
Nahlásiť inzerát
Lokalita
Calle Comercio, Marbella
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.