SUPA24
Ostatné
Ostatné
Ostatné
675 000 €
(4 754 € / m²)
Predaj
2+1
142 m²
Calle 4, Marbella

miestnosti2+1
plocha142 m²
kúpeľne2+
výťahNie
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

Nestled in the peaceful beachside enclave of Casasola, this charming ground-floor apartment offers the perfect blend of comfort, privacy, and Mediterr...

Ostatné
Vek ponuky: 58dní
Aktualizované: 26dní

Lokalita

Calle 4, Marbella
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

Your Overseas Home

Your Overseas Home