SUPA24
Ostatné
Ostatné
Ostatné
1 100 000 €
(5 820 € / m²)
Predaj
3+1
189 m²
Paseo del Peru, Marbella

miestnosti3+1
plocha189 m²
kúpeľne2+
výťahNie
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

Fabulous 3-bed, 3-bath duplex penthouse located in the enviable and luxurious beachside area of Elviria (Marbella.) This is an incredible opportunity ...

Ostatné
Vek ponuky: 58dní
Aktualizované: 28dní

Lokalita

Paseo del Peru, Marbella
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

Your Overseas Home

Your Overseas Home