Výpis ponúk
18
18
18
309 000 €
(7 537 € / m²)
Predaj
2+kk
41 m²
Paseo del Peru, Marbella
Zobraziť na mape
Do obľúbených
Zdieľať
miestnosti
2+kk
plocha
41 m²
kúpeľne
Preložiť do slovenčiny
Okouzlující penthouse s jednou ložnicí a panoramatickým výhledem v Elvirii, Marbella
Tento plně nezávislý penthouse s jednou ložnicí, který se nacház...
Zobraziť celý popis
Parametre
Parametre
Vlastníctvo:
Typ vlastníctva určuje právny vzťah k nehnuteľnosti – osobné, družstevné alebo štátne/všeobecné.
Osobné
Stav:
Aktuálny stav nehnuteľnosti z hľadiska rekonštrukcie - pred, po, alebo v priebehu rekonštrukcie.
Vek ponuky:
80dní
Aktualizované:
31dní