SUPA24
Ostatné
Ostatné
Ostatné
870 000 €
(4 439 € / m²)
Predaj
3+1
196 m²
Calle Abedul, Marbella

miestnosti3+1
plocha196 m²
kúpeľne2+
výťahNie
parkovanieNie
stavNovostavba
suterénNie
terasaNie

Popis

*Last few units direct from the developer - Key Ready*

If you are looking for an apartment for sale in Marbella this is the one. Located in the upper...

Ostatné
Vek ponuky: 110dní
Aktualizované: 3dní

Lokalita

Calle Abedul, Marbella
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

Pardalis Estates

Paradalis Estates