SUPA24
Obývačka
Obývačka
Obývačka
495 000 €
(2 912 € / m²)
Predaj
3+1
170 m²
CALLE LLUNA, Maó

miestnosti3+1
plocha170 m²
kúpeľne2+
výťahÁno
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaÁno

Popis

Fecha inicio 1r trimestre 2024
Promociones exclusivas. Piso de lujo de 170m2 en finca totalmente rehabilitada, con solo otros 2 vecinos.

zariadený
Vek ponuky: 494dní
Aktualizované: 493dní

Lokalita

CALLE LLUNA, Maó
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

Cala Morell Real Estate