SUPA24
Ostatné
Ostatné
Ostatné
420 000 €
(1 944 € / m²)
Predaj
3+1
216 m²
Manilva

miestnosti3+1
plocha216 m²
kúpeľne2+
výťahNie
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

Set in San Luis de Sabinillas on the Costa del Sol, this expansive penthouse offers a blend of comfort and style with 3 bedrooms and 2 bathrooms. The ...

Ostatné
Vek ponuky: 2dní
Aktualizované: 2dní

Lokalita

Manilva
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

G-Estate Smart Property Investment

Zslot Guba