SUPA24
Ostatné
Ostatné
Ostatné
380 000 €
(3 455 € / m²)
Predaj
3+1
110 m²
Calle Héroe de Sostoa, Málaga

miestnosti3+1
plocha110 m²
kúpeľne1
výťahNie
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

Magnificent apartment in one of Malaga's most sought-after areas, ideal for those looking for comfort, amenities, and excellent connections to the ent...

Parametre

Vygenerované z AI

Samostatná kuchyňaVaňaSprchovací kútDrevená podlahaPo rekonštrukciiPrirodzené svetloZariadený

Ostatné
Vek ponuky: 4dní
Aktualizované: 4dní

Lokalita

Calle Héroe de Sostoa, Málaga
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

Málaga Home Sales

Málaga Home Sales