SUPA24
Ostatné
Ostatné
Ostatné
228 900 €
(4 016 € / m²)
Predaj
1+1
57 m²
Málaga

miestnosti1+1
plocha57 m²
kúpeľne1
výťahNie
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

Total surface area 57 m², flat usable floor area 52 m², 1 bedroom, 1 bathroom, air conditioning (hot and cold), age over 50 years, built-in wardrobes,...

Ostatné
Vek ponuky: 1dní
Aktualizované: 1dní

Lokalita

Málaga
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

INMOGALLARDO CONSULTING SL.

InmoGallardo