Výpis ponúk
40
40
40
850 000 €
(4 645 € / m²)
Predaj
4+1
183 m²
Calle de las Dalias, Málaga
Zobraziť na mape
Do obľúbených
Zdieľať
miestnosti
4+1
plocha
183 m²
kúpeľne
2+
Preložiť do slovenčiny
Duplex with sea views in Cerrado del Calderón, Malaga
Experience the comfort of a house with direct access from the street, entering through a garden...
Zobraziť celý popis
Parametre
Vygenerované z AI
Štítky sú automaticky generované umelou inteligenciou na základe fotografií a popisu nehnuteľnosti.
Terasa
Výhľad
Krb
Parametre
Vlastníctvo:
Typ vlastníctva určuje právny vzťah k nehnuteľnosti – osobné, družstevné alebo štátne/všeobecné.
Ostatné
Stav:
Aktuálny stav nehnuteľnosti z hľadiska rekonštrukcie - pred, po, alebo v priebehu rekonštrukcie.
Ostatné
Energetická náročnosť:
Preukaz energetickej náročnosti budovy (PENB) hodnotí energetickú účinnosť na stupnici A–G.
E - Nehospodárna
Typ budovy:
Ostatné
Typ vykurovania:
Ostatné
Zobraziť všetky parametre
Vek ponuky:
160dní
Aktualizované:
70dní
Nahlásiť inzerát
Lokalita
Calle de las Dalias, Málaga
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.