Výpis ponúk
40
40
40
1 750 000 €
(20 588 € / m²)
Predaj
2+1
85 m²
Calle de Castelló, Madrid
Zobraziť na mape
Do obľúbených
Zdieľať
miestnosti
2+1
plocha
85 m²
kúpeľne
2+
Preložiť do slovenčiny
EXCLUSIVITY AND DESIGN ON CASTELLÓ STREET (SALAMANCA DISTRICT)
***The photographs show actual finishes from similar projects, representative of the o...
Zobraziť celý popis
Parametre
Parametre
Vlastníctvo:
Typ vlastníctva určuje právny vzťah k nehnuteľnosti – osobné, družstevné alebo štátne/všeobecné.
Ostatné
Stav:
Aktuálny stav nehnuteľnosti z hľadiska rekonštrukcie - pred, po, alebo v priebehu rekonštrukcie.
Ostatné
Energetická náročnosť:
Preukaz energetickej náročnosti budovy (PENB) hodnotí energetickú účinnosť na stupnici A–G.
E - Nehospodárna
Typ budovy:
Ostatné
Typ vykurovania:
Ostatné
Zobraziť všetky parametre
Vek ponuky:
64dní
Aktualizované:
61dní
Nahlásiť inzerát
Lokalita
Calle de Castelló, Madrid
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.