SUPA24
Obývačka
Obývačka
Obývačka
133 000 €
(1 928 € / m²)
Predaj
2+1
69 m²
CALLE SANT JOAN, Ibi

miestnosti2+1
plocha69 m²
kúpeľne1
výťahNie
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

NO COBRAMOS COMISIÓN DE INTERMEDIACIÓN AL COMPRADOR INMUEBLE EN RENTABILIDAD Excelente oportunidad de adquirir esta vivienda. Se trata de un magnífi...

Ostatné
Vek ponuky: 38dní
Aktualizované: 38dní

Lokalita

CALLE SANT JOAN, Ibi
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

CENTURY 21 Plaza