SUPA24
Obývačka
Obývačka
Obývačka
410 000 €
(5 190 € / m²)
Predaj
2+1
79 m²
Masters de Augusta, Estepona

miestnosti2+1
plocha79 m²
kúpeľne2+
výťahNie
parkovanieNie
stavNovostavba
suterénNie
terasaÁno

Popis

Eagle Hills ist eine exklusive Wohnanlage mit 111 Apartments mit 1, 2 und 3 Schlafzimmern, eingebettet im Herzen von Estepona Golf. Die privilegierte ...

Ostatné
Vek ponuky: 1dní
Aktualizované: 1dní

Lokalita

Masters de Augusta, Estepona
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

Carlingpetri