SUPA24
Ostatné
Ostatné
Ostatné
97 900 €
(1 632 € / m²)
Predaj
4+kk
60 m²
Elx / Elche

miestnosti4+kk
plocha60 m²
kúpeľne1
výťahNie
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

Pokud hledáte útulný byt k nastěhování, máme pro vás ideální byt!
Představujeme tento skvělý byt, kompletně zrekonstruovaný, aktualizovaný, nabízející...

Nezariadený
Vek ponuky: 155dní
Aktualizované: 8dní

Lokalita

Elx / Elche

Občianska vybavenosť

IBERO CASA Real Estate

Jiří Švancara MBA