SUPA24
Ostatné
Ostatné
Ostatné
232 000 €
(3 569 € / m²)
Predaj
1+1
65 m²
CALLE NEPTUNO, el Verger

miestnosti1+1
plocha65 m²
kúpeľne1
výťahNie
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

NEW BUILD RESIDENTIAL IN EL VERGEL New Build residential complex of 1, 2 and 3 bedrooms apartments and penthouses in El Vergel designed as compact st...

Ostatné
Vek ponuky: 53dní
Aktualizované: 23dní

Lokalita

CALLE NEPTUNO, el Verger
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

Your Overseas Home

Your Overseas Home