SUPA24
Ostatné
Ostatné
Ostatné
269 000 €
(2 892 € / m²)
Predaj
3+1
93 m²
Avinguda d'Alacant, Dénia

miestnosti3+1
plocha93 m²
kúpeľne2+
výťahNie
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

Bright Apartment Close to All Amenities – Dénia Town Centre Discover this charming apartment ideally located close to all amenities in Dénia, withi...

Ostatné
Vek ponuky: 52dní
Aktualizované: 24dní

Lokalita

Avinguda d'Alacant, Dénia
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

Your Overseas Home

Your Overseas Home