SUPA24
Ostatné
Ostatné
Ostatné
625 000 €
(6 944 € / m²)
Predaj
2+1
90 m²
Cártama

miestnosti2+1
plocha90 m²
kúpeľne2+
výťahÁno
parkovanieÁno
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

Contemporary Apartment with Spacious Terrace in El Higuerón, Fuengirola
El Higuerón, situated between Fuengirola and Benalmádena, is a well-establishe...

Ostatné
Vek ponuky: 1dní
Aktualizované: 1dní

Lokalita

Cártama
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

Tekce Real Estate

TEKCE REAL ESTATE