Výpis ponúk
70
70
70
2 820 000 €
(16 301 € / m²)
Predaj
4+1
173 m²
VIA CABRERA, Calvià
Zobraziť na mape
Do obľúbených
Zdieľať
miestnosti
4+1
plocha
173 m²
kúpeľne
2+
Luxury Apartments by the Sea in Mallorca
Exclusive new development of 24 luxury residences located in one of the most sought-after enclaves on the s...
Vlastníctvo:
Typ vlastníctva určuje právny vzťah k nehnuteľnosti – osobné, družstevné alebo štátne/všeobecné.
Ostatné
Stav:
Aktuálny stav nehnuteľnosti z hľadiska rekonštrukcie - pred, po, alebo v priebehu rekonštrukcie.
Ostatné
Energetická náročnosť:
Preukaz energetickej náročnosti budovy (PENB) hodnotí energetickú účinnosť na stupnici A–G.
A - Extrémne úsporná
Typ budovy:
Ostatné
Typ vykurovania:
Ostatné
Zobraziť všetky parametre
Vek ponuky:
24dní
Aktualizované:
6dní
Nahlásiť inzerát
Lokalita
VIA CABRERA, Calvià
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.