SUPA24
Obývačka
Obývačka
Obývačka
349 000 €
(2 958 € / m²)
Predaj
Atypický
118 m²
Carrer de Màlaga, Calp

miestnostiAtypický
plocha118 m²
kúpeľne2+
výťahNie
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

Located in the beautiful town of Calpe, this residential complex offers a selection of 38 properties including apartments, ground-floor, and penthouse...

Ostatné
Vek ponuky: 2dní
Aktualizované: 2dní

Lokalita

Carrer de Màlaga, Calp
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

Carina BEERENS