SUPA24
Obývačka
Obývačka
Obývačka
520 000 €
(4 727 € / m²)
Predaj
4+1
110 m²
PARTICULAR BENICOLADA, Calp

miestnosti4+1
plocha110 m²
kúpeľne2+
výťahÁno
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaÁno

Popis

عقارات فاخرة بإطلالات بانورامية خلابة في كالبي كوستا بلانكا
يقع هذا المشروع العقاري المميز ضمن مجمع سكني استثنائي في بلدة كالبي الساحلية، الواقعة في ا...

Ostatné
Vek ponuky: 69dní
Aktualizované: 66dní

Lokalita

PARTICULAR BENICOLADA, Calp
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

TEKCE Real Estate