Výpis ponúk
25
25
25
230 000 €
(2 300 € / m²)
Predaj
3+1
100 m²
CALLE CUSPIDE, Calafell
Zobraziť na mape
Do obľúbených
Zdieľať
miestnosti
3+1
plocha
100 m²
kúpeľne
2+
Preložiť do slovenčiny
Wunderschöne Ferienwohnung in Calafell, nur 1400 Meter vom Strand entfernt mit gültiger Touristenlizenz!
Entdecken Sie diese spektakuläre Ferienwohnu...
Zobraziť celý popis
Parametre
Vygenerované z AI
Štítky sú automaticky generované umelou inteligenciou na základe fotografií a popisu nehnuteľnosti.
Po rekonštrukcii
Prirodzené svetlo
Parametre
Vlastníctvo:
Typ vlastníctva určuje právny vzťah k nehnuteľnosti – osobné, družstevné alebo štátne/všeobecné.
Ostatné
Stav:
Aktuálny stav nehnuteľnosti z hľadiska rekonštrukcie - pred, po, alebo v priebehu rekonštrukcie.
Ostatné
Energetická náročnosť:
Preukaz energetickej náročnosti budovy (PENB) hodnotí energetickú účinnosť na stupnici A–G.
E - Nehospodárna
Typ budovy:
Ostatné
Typ vykurovania:
Ostatné
Zobraziť všetky parametre
Vek ponuky:
3dní
Aktualizované:
2dní
Nahlásiť inzerát
Lokalita
CALLE CUSPIDE, Calafell
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.