Výpis ponúk
39
39
39
127 000 €
(734 € / m²)
Predaj
3+1
173 m²
Cáceres
Zobraziť na mape
Do obľúbených
Zdieľať
miestnosti
3+1
plocha
173 m²
kúpeľne
2+
Preložiť do slovenčiny
If youre looking for nature, privacy, and easy access to the city, this property is for you.
Around 30 km from Cáceres
Plot: 26,250 m² (2.62 ha)
H...
Zobraziť celý popis
Parametre
Parametre
Vlastníctvo:
Typ vlastníctva určuje právny vzťah k nehnuteľnosti – osobné, družstevné alebo štátne/všeobecné.
Ostatné
Stav:
Aktuálny stav nehnuteľnosti z hľadiska rekonštrukcie - pred, po, alebo v priebehu rekonštrukcie.
Vek ponuky:
72dní
Aktualizované:
2dní
Nahlásiť inzerát
Lokalita
Cáceres
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.
Požiadať o presnú adresu
Zväčšiť mapu
Občianska vybavenosť
CENTURY 21 Ceres
Zobraziť telefón
Kontaktovať predajcu
CENTURY 21 Ceres
Zobraziť telefón
Kontaktovať predajcu