Výpis ponúk
40
40
40
182 500 €
(1 807 € / m²)
Predaj
3+1
101 m²
Plaça de Mèrida, Blanes
Zobraziť na mape
Do obľúbených
Zdieľať
miestnosti
3+1
plocha
101 m²
kúpeľne
2+
Apartment For sell in Blanes in Girona
Si buscas un piso amplio, luminoso y con una ubicación perfecta, esta vivienda lo tiene todo. Un hogar cómodo...
Zobraziť celý popis
Parametre
Vybavenie & vlastnosti
Výťah
Bazén
Vygenerované z AI
Štítky sú automaticky generované umelou inteligenciou na základe fotografií a popisu nehnuteľnosti.
Prirodzené svetlo
Samostatná kuchyňa
Parametre
Vlastníctvo:
Typ vlastníctva určuje právny vzťah k nehnuteľnosti – osobné, družstevné alebo štátne/všeobecné.
Ostatné
Stav:
Aktuálny stav nehnuteľnosti z hľadiska rekonštrukcie - pred, po, alebo v priebehu rekonštrukcie.
Vek ponuky:
89dní
Aktualizované:
83dní
Nahlásiť inzerát
Lokalita
Plaça de Mèrida, Blanes
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.
Požiadať o presnú adresu
Zväčšiť mapu
Občianska vybavenosť
1001 PORTALES
Vladimir SPIRIDONOV
Zobraziť E-mail
Zobraziť telefón
Kontaktovať predajcu
1001 PORTALES
Vladimir SPIRIDONOV
Zobraziť E-mail
Zobraziť telefón
Kontaktovať predajcu