Výpis ponúk
37
37
37
290 000 €
(4 531 € / m²)
Predaj
1+1
64 m²
San Francisco, Arona
Zobraziť na mape
Do obľúbených
Zdieľať
miestnosti
1+1
plocha
64 m²
kúpeľne
Preložiť do slovenčiny
Apartment For sell in Arona in Santa Cruz de Tenerife
Encantador apartamento en venta en Castle Harbour – Los CristianosSe presenta una excelente op...
Vlastníctvo:
Typ vlastníctva určuje právny vzťah k nehnuteľnosti – osobné, družstevné alebo štátne/všeobecné.
Ostatné
Stav:
Aktuálny stav nehnuteľnosti z hľadiska rekonštrukcie - pred, po, alebo v priebehu rekonštrukcie.
Ostatné
Typ budovy:
Ostatné
Vybavenie:
zariadený
Vek ponuky:
359dní
Aktualizované:
164dní
Nahlásiť inzerát
Lokalita
San Francisco, Arona
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.
Požiadať o presnú adresu
Zväčšiť mapu
Občianska vybavenosť
1001 PORTALES
LuxVita Home SL
Zobraziť E-mail
Zobraziť telefón
Kontaktovať predajcu
1001 PORTALES
LuxVita Home SL
Zobraziť E-mail
Zobraziť telefón
Kontaktovať predajcu