SUPA24
Ostatné
Ostatné
Ostatné
298 000 €
(4 885 € / m²)
Predaj
1+1
61 m²
Pais Vasco, Adeje

miestnosti1+1
plocha61 m²
kúpeľne1
výťahNie
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

Magnificent apartment in the prestigious Windsor Park complex, in the charming area of Torviscas Alto, Adeje.The property consists of one bedroom, one...

Parametre

Vybavenie & vlastnosti

Vygenerované z AI

VaňaOtvorený obývací priestorTerasaVýhľad

Ostatné
Vek ponuky: 190dní
Aktualizované: 54dní

Lokalita

Pais Vasco, Adeje
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

Asten Realty

Asten Realty