Výpis ponúk
39
39
39
390 000 €
(4 333 € / m²)
Predaj
1+1
90 m²
Zobraziť na mape
Do obľúbených
Zdieľať
miestnosti
1+1
plocha
90 m²
kúpeľne
2+
Preložiť do slovenčiny
Flat For sell in Segur De Calafell in Tarragona SEGUR DE CALAFELL
Espectacular apartamento frente al mar en una de las zonas más privilegiadas de Tar...
Zobraziť celý popis
Parametre
Vybavenie & vlastnosti
Klimatizácia
Vlastné parkovanie
Vygenerované z AI
Štítky sú automaticky generované umelou inteligenciou na základe fotografií a popisu nehnuteľnosti.
Výhľad
Zariadený
Parametre
Vlastníctvo:
Typ vlastníctva určuje právny vzťah k nehnuteľnosti – osobné, družstevné alebo štátne/všeobecné.
Ostatné
Stav:
Aktuálny stav nehnuteľnosti z hľadiska rekonštrukcie - pred, po, alebo v priebehu rekonštrukcie.
Ostatné
Typ budovy:
Ostatné
Vybavenie:
Ostatné
Vek ponuky:
86dní
Aktualizované:
83dní
Nahlásiť inzerát
Lokalita
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.
Požiadať o presnú adresu
Zväčšiť mapu
Občianska vybavenosť
1001 PORTALES
KONECTAS
Zobraziť E-mail
Zobraziť telefón
Kontaktovať predajcu
1001 PORTALES
KONECTAS
Zobraziť E-mail
Zobraziť telefón
Kontaktovať predajcu