Výpis ponúk
11
11
11
95 000 €
(2 794 € / m²)
Predaj
1+1
34 m²
Opatovská, Trenčín
Zobraziť na mape
Do obľúbených
Zdieľať
miestnosti
1+1
plocha
34 m²
kúpeľne
Popis
RADO Reality exkluzívne ponúka na predaj garsónku s balkónom na ulici Opatovská v Trenčíne.
Tento slnečný byt o výmere 34m2 s príjemným výhľadom na...
Zobraziť celý popis
Parametre
Vybavenie & vlastnosti
Internet
Parametre
Vlastníctvo:
Typ vlastníctva určuje právny vzťah k nehnuteľnosti – osobné, družstevné alebo štátne/všeobecné.
Osobné
Stav:
Aktuálny stav nehnuteľnosti z hľadiska rekonštrukcie - pred, po, alebo v priebehu rekonštrukcie.
Vek ponuky:
12dní
Aktualizované:
12dní
Nahlásiť inzerát
Lokalita
Opatovská, Trenčín
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.